Telefon

0 (324) 233 77 44

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Detaylar üzerinde titiz çalışması, gelişmiş teknoloji kullanması, yüksek kalite standartlarına sahip olması, geniş bir yelpazede hizmet sunması, işlerini zamanında teslim etmesi, masanıza çok ekonomik fiyat teklifleri koyması... Müşteri odaklı ve güleryüzlü hizmet anlayışısıysa, beklentilerinize en iyi cevabı verecek yerdesiniz.

ŞAHİN OFSET

Zamanında Teslim

Şahin Ofset sektördeki yenilikleri takip ederek, geniş makina parkuru ve profesyönel personellerle çalışmaya devam ediyor. İşyerimiz makine parkını güncellemek ve modernize etmek için sürekli olarak yatırım yapmakla kalmayıp piyasadaki en uygun fiyatlarıda sizlere sunuyor.


Misyonumuz

Şahin Ofset müşterilere geniş bir hizmet yelpazesi sunmak; teknolojik gelişmeleri yakından izlemek, işleri yüksek kalite standartlarında, düşük fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla, vaat edilen zamanda teslim ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.


Vizyonumuz

Şahin Ofset baskı teknolojisinde dünya standartlarını yakalayarak, Mersin’de matbaacılığı dünya kalitesi düzeyinde gerçekleştirmek ve Türkiye’deki birçok firmanın hizmet beklediği ulusal bir markaya dönüşmek.